Szanowni Państwo,
Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na kolejne, już XLII Międzynarodowe Sympozjum Sekcji Urazowej i Medycyny Ratunkowej Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych, które odbędzie się w dniach 19-20 czerwca 2020 roku w Krakowie. Sympozjum będzie poświęcone Postępom w leczeniu urazów wielonarządowych u dzieci. Honorowym Patronem Sympozjum jest prof. dr hab. n. med. Tomasz Grodzicki - JM Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. WL CM.

Udział w Sympozjum zapowiedzieli wybitni eksperci z dziedziny traumatologii dziecięcej z Polski oraz z zagranicy. Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich prac w formie wystąpień ustnych lub plakatów. Warunkiem jest zarejestrowanie streszczenia pracy na stronie http://suptchd.pl/ do dnia 1 maja 2020 r.

Obrady prowadzone będą w językach polskim i angielskim. Bezpośrednio przed oficjalnym otwarciem Sympozjum odbędą się warsztaty:

"Urazy ręki - podstawowe zasady postępowania w amputacjach i rozległych ranach. Praktyczne aspekty szycia ścięgien"

Sympozjum, odbędzie się w salach konferencyjnych Hotelu Park Inn - Radisson w centrum Krakowa (700 m od Wawelu), znajdującego się w pobliżu kompleksu kongresowego ICE.

W dniu 19 czerwca w Sali Szwejka w Kampanii Kuflowej - Hotel Royal, odbędzie się spotkanie towarzyskie.

Organizatorem logistycznym Sympozjum jest firma Medius Sp. z o.o.

Kraków z atrakcjami Starego Miasta i Kazimierza oraz organizatorzy czekają na Państwa przyjazd i aktywne uczestnictwo w Sympozjum.

Jesteśmy przekonani, że oprócz wymiany doświadczeń zawodowych odświeżymy nasze stare przyjaźnie i - w co wierzymy głęboko - nawiążemy nowe.

Zapraszamy do aktywnego wzięcia udziału w naszym Sympozjum.


Maria Gruba
Piotr Wojciechowski, Jan Wendland
Sekretarz Sekcji Chirurgii Urazowej i Medycyny Ratunkowej PTCHD
Zarząd Sekcji Chirurgii Urazowej i Medycyny Ratunkowej PTCHD
   www.medius.com.pl
tel. 22 642 09 40